HAKKIMIZDA


2005 yılında kurulan iteknoloji firmamız, İstanbul Ümraniye’de bulunan fabrikamızda üretim faaliyetlerini sürdürmekte, İstanbul Tahtakale'de yer alan mağazamızda müşterilerimize doğrudan satış hizmeti vermektedir. 10 yılı aşkın süredir iteknoloji.com ve phonetic.com.tr internet siteleri üzerinden online satış ve e-ticaret faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. 


Teknolojik gelişmeler ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitlerimizi arttırmaya ve bununla birlikte özel sipariş ürünler yapmaya devam etmekteyiz. Şirketlere özel iş ortaklıkları ve çözümler sunmaktayız. 


Gelişmeler doğrultusunda web sitemizi, sosyal medya kanallarımızı ve ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzdan bu yana, kaliteli ürünün avantajlı fiyatlarla müşterilerimize ulaştırılması misyonumuzu, güvenli alışveriş ve müşteri memnuniyeti değerlerimizle birleştirmeye devam ediyoruz. 

Fabrikamızda üretilmekte olan cep telefonu bataryaları, powerbank ve diğer mobil aksesuar çeşitleri, etkili iletişim ve hızlı teslimat ilkesiyle müşterilerimize ulaştırılmaktadır. VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve çevre ülkelerde lider mobil aksesuar tedarikçisi olmaktır.